Auto-Moto Doprava HZS Krimi Pardubický Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

OBRAZEM: Tři lidé se zranili při ranní nehodě osobního auta na Chrudimsku

NASAVRKY – K těžké dopravní nehodě osobního automobilu do Nasavrk na Chrudimsku vyjížděly dnes v 01.13 hodin všechny složky Integrovaného záchranného systému ČR.

Jednalo se o náraz osobního vozu do dopravní značky a mostku. Odtud bylo vozidlo pravděpodobně vymrštěno a polámány byly i větve stromů,“ říká velitel zásahu nprap. Mgr. Jakub Morávek, Ph.D. ze stanice Chrudim.

FOTOGALERIE…

Ve voze cestovaly čtyři osoby. Při nehodě byly zraněny tři osoby, z toho dvě těžce. Po našem příjezdu byli cestující mimo vozidlo, jeden kritický pacient se nacházel v příkopu. Tomu jsme poskytli první předlékařskou pomoc a transportovali pomocí nosítek scoopram k zdravotnické záchranné službě,“ přibližuje zásah jeho velitel.
Na místo události měl přiletět i vrtulník letecké záchranné služby, který ale nemohl kvůli nepříznivému počasí vzlétnout. Na místě zasahovalo několik posádek zdravotnické záchranné služby.
Dále hasiči odpojovali akumulátor a provedli protipožární opatření. Po odstranění všech následků pomohli havarovaný automobil hasiči umístit na vozidlo odtahové služby, a poté bylo odtaženo k expertíze.

Autor: por. Bc. Vendula Horáková
Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz