Krimi Městská policie Pátrání Policie Pomáháme Složky IZS Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

VIDEO KRIMI: Pomozte při pátrání po ozbrojeném muži podezřelém z loupeže v prodejně potravin v Rumburku na Děčínsku

RUMBURK – Kriminalisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po ozbrojeném muži v Rumburku. Poznáváte muže na fotografiích a záběrech? Ozvěte se. 

V úterý 22. listopadu 2022 v době kolem půl třetí odpoledne, vstoupil do prodejny  potravin v Rumburku  v ulici Železničářů neznámý  muž a pod pohrůžkou použití střelné zbraně požadoval po obsluze vydání finanční hotovosti. Obsluha prodejny odmítla vydání peněz a muž z prodejny ve spěchu odešel. Během loupeže naštěstí nebyl nikdo zraněn.

Rumburští kriminalisté na případu okamžitě  začali pracovat. Nyní se obrací na veřejnost s žádostí o spolupráci při pátrání po totožnosti osoby na fotografiích a záběrech.

Podle získaných informací se jedná o muže ve věku okolo 20- 25 let, pravděpodobně  165-170 cm vysokého,  který byl oblečen do černo-šedé bundy na zip s kapucí, na rukou měl černé rukavice.  Bunda měla na levé přední straně bílý nápis KILPI.   Dále byl oblečen do černých kalhot či tepláků a obut do tmavé obuvi nad koníky.  Muž měl na obličeji světle modrou lékařskou roušku, na hlavě pak černou čepici.

Veškeré oznámení týkající se totožnosti muže na přiložených fotografiích a záběrech i jakékoli informace k případu  přijmeme prostřednictvím bezplatné linky 158  nebo na nejbližší policejní služebně.  Všechny  takto získané skutečnosti mohou kriminalistům významným způsobem přispět k objasnění skutku.

Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu loupež, za který může pachateli v případě dopadení a následného odsouzení hrozit trest odnětí svobody od  dvou do deseti let.

Autor: por. Bc. Eliška Kubíčková

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz