Auto-Moto Doprava HZS Karlovarský Krimi Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

AKTUALIZUJEME OBRAZEM: Při tragické nehodě u obce Stará Voda na Chebsku zemřeli oba řidiči

CHEBSKO – U vážné dopravní nehody dodávky a nákladního auta u obce Stará Voda na Chebsku zasahovali hasiči v noci z pátku na sobotu. O tragické nehodě, která si vyžádala dva mrtvé řidiče, jsme již aktuálně také informovali…

Po jedenácté hodině večer přijali hasiči hlášení o události na silnici I/21 u obce Stará Voda. Podle oznamovatele nákladní vozidlo začalo hořet. Hasiči po příjezdu na místo události začali s hašením hořícího vozidla, zároveň průzkumem zjistili, že v havarované dodávce je zaklíněný řidič.

FOTOGALERIE…

Na vyproštění museli použít hydraulické vyprošťovací nástroje, poté okamžitě zahájili oživovací pokusy. Po uhašení druhého vozidla uvnitř nalezli tělo řidiče, kterému již nebylo bohužel možné pomoct.

Hasiči se dál postarali o únik provozních kapalin z obou vozidel, na místo si velitel zásahu vyžádal zástupce odboru životního prostředí. Po celou dobu zásahu byl provoz v místě nehody zastavený, obnovit provoz se podařilo až po odvezení obou vozidel v sobotních dopoledních hodinách.

Zdroj: HZS Karlovarského kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz