Auto-Moto HZS Krimi Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů ZZS

DRAMA: K výbuchu a následnému požáru garáže u rodinného domu na Kroměřížsku vyjely dvě hasičské jednotky

KROMĚŘÍŽSKO – Hlášení o výbuchu garáže, která je součástí rodinného domu v Kyselovicích na Kroměřížsku přijali hasiči dnes dopoledne. Oznamovatel také sdělil, že u garáže stojí osobní automobil, z garáže vychází černý dým a nejsou vidět žádné osoby.

Požární poplach byl vyhlášen jednotce HZS Zlínského kraje stanice Kroměříž a jednotce dobrovolných hasičů obce Kyselovice.

Ještě před příjezdem hasičů se snažil majitel otevřít garáž a hasit. Při této činnosti se nadýchal zplodin hoření. Majiteli pomáhal i člen místní dobrovolné jednotky hasičů, který požár začal hasit s 2 hasicími přístroji, které vyzvedl na požární zbrojnici.

FOTOGALERIE…

V době požáru jednotky hasičů už byl požár uhašen. Majiteli hasiči poskytli předlékařskou pomoc. Přijela i Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, která muže prohlédla.

Hasiči prováděli kontrolu teplot s termokamerou, vyhledávali možná skrytá ohniska hoření a vnitřní prostory odvětrali přetlakovým ventilátorem. Požár způsobil škodu v předběžné výši 300 tisíc korun. Příčina požáru je v šetření hasičů.

Zdroj: HZS Zlínského kraje
(RŽ)

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz