Auto-Moto Doprava HZS Krimi Liberecký Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS smrtelná nehoda Technika tragická nehoda Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

AKTUALIZUJEME: Pád ultralehkého letadla na letišti v Hodkovicích nad Mohelkou na Liberecku nepřežil jednapadesátiletý pilot

HODKOVICE NAD MOHELKOU – Pád ultralehkého letadla dnes odpoledne na letišti v Hodkovicích nad Mohelkou na Liberecku nepřežil jednapadesátiletý pilot letadla, který utrpěl při letecké nehodě zranění, kterým bohužel podlehl ještě na hodkovickém letišti.

Při jejím objasňování letecké nehody policisté spolupracují se zástupci Letecké amatérské asociace a s inspektory Úřadu pro vyšetřování leteckých nehod. Při ohledání místa dnešní tragické události kriminalisté zjistili, že se v ultralehkém letadle nacházel jen samotný pilot bez dalších pasažérů. V souvislosti s prověřováním nehody nařídil vyšetřovatel provést soudní pitvu jeho těla.

Příčiny a okolnosti letecké nehody jsou tak i nadále v šetření PČR ve spolupráci s Ústavem pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod a Leteckou amatérskou asociací.

Autor: redakce
Zdroj: Policie ČR
a HZS Libereckého kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz