Krimi Plzeňský Policie Složky IZS Technika vražda Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

VRAŽDA: Kriminalisté obvinili cizince z vraždy muže na ubytovně ve Stříbře

STŘÍBRO – Na Nový rok došlo na ubytovně k potyčce mezi dvěma muži. Jeden z nich byl v kritickém stavu transportován do nemocnice, kde na následky zranění zemřel.  Soudce návrh státního zástupce na vzetí obviněného do vazby včera akceptoval, a tak je muž stíhaný vazebně. 

Na Nový rok krátce po sedmnácté hodině jsme přijali oznámení o napadení mezi dvěma muži na ubytovně ve Stříbře. Na místo vyjelo několik policejních hlídek a výjezd kriminalistů.

Policisté zadrželi čtyřiatřicetiletého cizince, druhý z mužů byl v kritickém stavu se zraněním transportován do nemocnice. V nočních hodinách čtyřiadvacetiletý muž na následky zranění, které mu způsobil jeho krajan bodnutím do břicha, zemřel.

Případ si převzali krajští kriminalisté, kteří zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vražda. Nařídili soudní pitvu zemřelého. Na případu intenzivně pracovali a stále pracují. Včerejšího dne zahájili trestní stíhání pachatele, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu vražda.

Státnímu zástupci spolu se spisovým materiálem podali podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby. Soudce návrh státního zástupce na vzetí obviněného do vazby akceptoval, a tak je muž stíhaný vazebně.

Autor: por. Mgr. Dagmar Brožová
Ilustrační snímek

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz