Auto-Moto Doprava HZS Krimi Policie Praha Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

AKTUÁLNĚ: Na Pražském okruhu na dálnici D1 před sjezdem na Barrandov se střetla dvě nákladní vozidla! Hasiči vyprošťují zaklíněného řidiče

PRAHA – Složky Integrovaného záchranného systému ČR aktuálně zasahují na Pražském okruhu na dálnici D1 před sjezdem na Barrandov u střetu dvou nákladních vozidel. Přivolaní hasiči ze zdemolované kabiny vyprošťují zraněného řidiče.

Provoz je v místě nehody zastaven. K dopravní nehodě do sebe zaklíněný kamionů na Pražském okruhu u 17 km směrem na dálnici D1 vyrazila i posádka záchranářů, lékař i inspektor. Podle prvotních informací je na místě jedna zraněná osoba při vědomí.

FOTOGALERIE…

O zaklíněného muže pečovali záchranáři již při vyprošťování. Utrpěl mnohočetná poranění, včetně vážného úrazu hlavy. „Museli jsme jej uvést do umělého spánku, zajistili DC, ošetřili a imobilizovat a budeme převážet do nemocnice,“ dodávají záchranáři.

Okolnosti nehody vyšetřují dopravní policisté.

Autor: redakce
Zdroj: HZS Praha
a ZZSHMP

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz