DÍTĚ V OHROŽENÍ Krimi Liberecký Městská policie Pátrání Policie Školní okénko Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

DÍTĚ V OHROŽENÍ: Policisté intenzívně pátrají po čtrnáctileté dívce z Liberce! Školačka by mohla být v ohrožení života

LIBEREC – Policisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po 14leté Elišce Primasové, která odešla z vycházky poblíž DDÚ v ulici U Opatrovny v Liberci. Do současné doby o sobě nepodala zprávu. Pokud víte, kde se nachází, volejte 158.

Kriminalisté Krajského ředitelství policie Libereckého kraje Územního odboru Liberec pátrají po pohřešované 14 leté Elišce Primasové, která odešla 24. ledna 2023 v 17:35 hodin z vycházky v ulici U krematoria v Liberci, odkud se dosud nevrátila do místa svého současného pobytu v ulici U Opatrovny v Liberci.

Dívka o sobě nepodala žádnou zprávu a její současný výskyt není znám. V době odchodu na sobě měla hnědou zimní bundu, černé šusťákové kalhoty, růžové zimní boty a černou zimní čepici. Dívka by mohla být v ohrožení života.

„Vzhledem k tomu, že prováděné prověrky v nemocničních zařízeních, u rodinných příslušníků, na nádražích a v místech dalšího možného výskytu byla zatím neúspěšná, obracíme se žádostí o spolupráci při jejím vypátrání na veřejnost,“ dodávají policisté.

Jakékoli informace k jejímu aktuálnímu výskytu oznamte policistům na kterékoli součásti obvodních oddělení nebo na linku 158.

Zdroj: Policie ČR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz