Auto-Moto Doprava HZS Krimi Městská policie Pátrání Policie Sbor dobrovolných hasičů senioři Složky IZS smrtelná nehoda Technika tragická nehoda Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

AKTUALIZUJEME TRAGÉDII: Jednasedmdesátiletý řidič, který včera nepřežil u Oseka na Teplicku náraz do stromu, nebyl podle policie připoután pásem

OSEK – Kriminalisté teplické policie i nadále vyšetřují včerejší tragickou nehodu osobního automobilu, při které zemřel 71letý řidič, když s automobilem narazil do stromu na silnici III.třídy z Oseka do Duchcova.

O tragédii jsme již včerPolicie ČR

a aktuálně informovali. Dnes policisté zveřejnili upřesňující informace. „Řidič osobního vozidla při jízdě ve směru z Oseka na Duchcov vyjel z dosud nezjištěných příčin vpravo mimo komunikaci, kde narazil do stromu. Při nehodě utrpěl závažná zranění neslučitelná se životem,“ dodala mluvčí teplické policie por. Bc. Ilona Gazdošová.

Podle prvotních informací senior za volantem osobního auta nebyl připoután bezpečnostním pásem. Havarované vozidlo bylo následně odtaženo k dalšímu zkoumání a zároveň byla nařízena soudní pitva tragicky zemřelého. Silnice byla v místě několik hodin obousměrně uzavřena. Příčina smrtelné nehody je tak nadále předmětem dalšího prověřování.

Autor: redakce
Zdroj: Policie ČR
Ilustrační snímek

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz