Nezaradené Sport Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

NAPSALI JSTE NÁM: Leonidas Gym Dubí se opět rozjíždí v sezoně 2023

DUBÍ –  Víkend plný bojů, Gladiator night muaythai, Evropský pohár v kickboxu a Liga K1, ale než se k tomu dostaneme, přiblížíme si cestu Tomáše Karla Bartáka, Teplického supertalenta, který v 18 letech bojuje i s ostřílenými zápasníky.

Tomáš Barták se představil již 2x na prestižním galavečeru PML, kde měl proti sobě špičky československého muaythai. Jednou vyšel Tomáš jako vítěz a jednou jako poražený. Po posledním zápase byla 14 dní pauza na zotavení a pak opět zapojení do tréninkového procesu.

Poslední únorový víkend pak přišli velice těžké zápasy na galavečeru v Budějovicích Gladiator Night, Martin Březina prohrává na body se zkušeným domácím borcem, Tomáš Růža Růžička Jr. Si poprvé zkusil zápas za muže a podání 3*3 minuty se zkušeným Pražákem, který drží příčku PML na 3 místě, ten si Růžu pohlídal a v druhém kole byl zápas ukončen.

FOTOGALERIE…

Poslední nastupoval Tomáš Karel Barták proti borci z Tik Tak Rokycany a po tvrdé bitvě bereme výhru, Tomášovi se 3x povedlo udělat soupeři loktem dírku na hlavě, ale soupeř i přes zranění pokračoval v boji až do závěrečného gongu.

Zároveň s tímto galavečerem probíhal i v Rakousku, Evropský pohár v Kickboxu, kam byl s reprezentací Českého svazu Kickboxu vyslán Matěj Šimůnek 16 let 55kg a Lukáš Klaška 18 let 65kg kde je čekaly pyramidy v K1.

Lukáš Klaška měl osmičkovou pyramidu K1 za muže do 65kg, kterou celou vyhrál a veze domů zlato. Matěj Šimůnek zjistil, že v jeho váze do 55kg v K1 není žádný soupeř tak byl přeřazen do -60kg, v této kategorii pak vybojoval stříbrnou medaili.
Zápasy v sobotu nám nestačili, tak jsme se v neděli ještě zúčastnili Ligy K1 pořádanou ČSFU.

Jelikož já jsem byl ještě v Budějovicích, tak celý výjezd si vzal nestarost můj kamarád a kolega Miroslav Telíšek , kterému bych rád touto cestou moc poděkoval.

Josef Štaubert prohrál na body, Petr Nguyen měl vyrovnaný zapas, ale pokazil si to úderem loktu, který má naučený z Muaythai, stane se, Šimon Verner ovšem perlil , první zapas vyhrává ve své kategorii KO a druhý zapas za muže vyhrává na body, kde soupeř byl jednou počítán. Konečně začal Šimon využívat své výškové převahy kdy v 60kg má skoro 190cm. Velkým pomocníkem byl i Milan Gašperec, který neměl soupeře tak pomáhal s přípravou zápasníků.
Všechny tyto 3 soutěže proběhli díky spolupráci se Stavmart s.r.o.

Další akce jsou Liga muaythai, Turnaj Maďarsko a Mistrovství světa 17-23let Bangkok

Poděkování všem co nás podporují: NSA, Města Dubí, Teplice. Obce Proboštov a Novosedlice. Dále pak firmám Stavmart s.r.o., Grafstudio cz, shop Berem.cz , restaurace Rudolfka

Po zdravotní stránce: Fyzioterapeut Jana Šimonová a Centrum sportovní medicíny Teplice, Norbert Bidrman LEGEARTIS academy .

Foto a Video: CSK, C.M.T.A., Czechfighter.cz, K-Legendary production.
Děkuji za pomoc v přípravě : Radek Pastír, Radek Veselý a samozřejmě Sityodtong Boxing Camp, Pon Pramkhao Sityodtong, Yodbandit Sityodtong , Kru Toy Sityodtong Sriwaralak , Wara Sityodtong Sriwaraluck Děkuji Vám všem.

Kdo by měl zájem o skupinové nebo soukromé lekce Muaythai, tak tréninky jsou pro dospělé a závodníky v Leonidas gym Dubí Pondělí od 18:30 , Středa od 19:00 a Neděle od 18:30, pro děti pak úterý a čtvrtek od 16:30 kde už mladí bojovníci mohou od 7-8 let. Popřípadě pokud by nějaký sportovní oddíl měl zájem o pronájem zařízené úpolové tělocvičny, stačí nás kontaktovat.

Autor: Ladislav Horejš
Leonidas Gym Muay Thai Dubí