Auto-Moto Královehradecký Krimi Městská policie Pátrání Policie Pomáháme Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Policisté pátrají po 53leté Monice Peškové ze Všestar, která odjela modrým Peugeotem z domova a je nezvěstná!

KRÁLOVÉHRADECKO – Policisté pátrají po 53leté Monice Peškové ze Všestar, která odjela modrým Peugeotem SPZ 3H1 1255 z domova, nevrátila se a nepodala o sobě žádnou zprávu. Informace o ženě volejte na linku 158.

EDIT: Policisté včera odvolali pátrání po pohřešované ženě ze Všestar… Skončila v péči záchranářů

Od včerejšího podvečera pátrají policisté po 53leté ženě ze Všestar. Ta měla mezi 14.30 až 15.30 hodin odjet osobním vozidlem značky Peugeot 107 SPZ 3H1 1255 modré barvy. Žena odjela neznámo kam a do současné doby se nevrátila domů a nedala o sobě rodině žádnou zprávu. Doma zanechala svůj mobilní telefon. Policisté propátrali její oblíbená místa, zjišťovali, zda se nenachází u svých příbuzných či známých, zda nebyla hospitalizovaná v nemocnici. Bohužel však bez kladného výsledku. Na pomoc byl přizván i vrtulník, který také nebyl úspěšný. Policisté z kamerových záznamů zjistili, že krátce po 13. hodině projížděla ulicí Koutníkova směrem z Hradce Králové.

Jelikož je důvodná obava o její zdraví či život obracíme se na veřejnost s žádostí o pomoc. Kdo by mohl podat jakoukoliv informaci k pohřešované ženě, ať zavolá na linku 158 nebo se dostaví přímo na jakoukoliv policejní služebnu.

Bližší informace k pohřešované ženě zde, pokud není odkaz funkční, pátrání bylo odvoláno.

Autor: por. Iva Kormošová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz