Krimi Policie Praha Složky IZS Technika YouTube Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

VIDEO: Kriminalisté ve spolupráci ze zásahovou jednotkou zadrželi dvojici mužů, která v Praze pobodala po hádce muže


PRAHA – Kriminalisté ve spolupráci ze zásahovou jednotkou zadrželi dvojici mužů, která napadla na ulici poškozeného a způsobila mu bodnořezná zranění na těle. 

V neděli 5. března hodinu po půlnoci napadla dvojice mužů v Řehořově ulici po vzájemné hádce dvaačtyřicetiletého poškozeného a způsobila mu vážná bodnořezná zranění na různých částech těla. Zraněný byl následně převezen záchrannou službou do nemocnice. Ještě před příjezdem policejních hlídek oba útočníci zmizeli.

Videosestřih ze zadržení: Policie ČR

Na místo vyrazili také kriminalisté prvního oddělení třetího policejního obvodu, kteří zajistili stopy, kamerové záznamy a vyslechli osoby na místě činu. Na základě šetření k události, vyhodnocením poznatků a zajištěných záznamů získali policisté informace, které je přivedly na stopu dvojice podezřelých. Jejich zadržení proběhlo čtyři dny po napadení. Protože panovala důvodná obava, že jsou muži ozbrojeni a při zákroku mohou klást odpor, využili kriminalisté k vlastnímu zadržení zásahovou jednotku.

Oba muži tak skončili v poutech a po provedení dalších úkonů jim bylo sděleno obvinění pro trestný čin výtržnictví, jeden z nich byl navíc obviněn za trestný čin těžké ublížení na zdraví a je stíhán vazebně.

Kriminalisté by přivítali další svědectví od osob, které byly celé popsané události přítomny, aby se ozvaly na linku 158 nebo se osobně dostavily na kteroukoli policejní služebnu.

Autor: por. Mgr. Jan Rybanský

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz