dobrovolní hasiči HZS Krimi Olomoucký Policie požár Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

V Lipníku nad Bečvou hořela nad ránem střecha rodinného domu! Na místě zasahovaly čtyři hasičské jednotky


LIPNÍK NAD BEČVOU – V Lipníku nad Bečvou nad ránem vyhořela střecha rodinného domu! Včasným zásahem hasičů nedošlo k rozšíření na další stavby v okolí. Na místě zasahovaly čtyři jednotky hasičů. Při požáru naštěstí nikdo nebyl zraněn.

Minutu před půl druhou ranní přijalo operační středisko HZS Olomouckého kraje prvotní informace o viditelných plamenech a kouři ze střechy rodinného domku v Lipníku nad Bečvou, přesnou lokalizaci po místa v ulici Mlýnská poté dopřesnilo hned několik dalších oznamovatelů. K místu zásahu ihned vyrazily jednotky z řad profesionálů, stanice Lipník nad Bečvou a Hranice, rovněž také dobrovolné jednotky Lipník nad Bečvou a Osek nad Bečvou. 

FOTOGALERIE…

Plameny velmi rychle prostoupily celým objektem výrazně zasáhly střešní a půdní prostor. Důležitou roli zde sehrála nutnost uchránění okolních staveb, to se včasným zásahem hasičů naštěstí zdařilo. Pomocí tří hasebních útoků jednotky požár postupně lokalizovaly a krátce před půl čtvrtou ranní i likvidovaly.

Během požáru nedošlo k žádnému zranění, co stojí za přesnou příčinou vzniku i výše škody v tuto chvíli na místě došetřuje hasičský vyšetřovatel ve spolupráci s Policii ČR. 

Autor: Zdeněk Hošák

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz