Auto-Moto Doprava HZS Krimi LZS Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů ZZS

Při střetu dvou osobních aut na Vsetínsku se zranil větší počet lidí! Na místě zasahoval i vrtulník leteckých záchranářů


VSETÍNSKO – K vážné dopravní nehodě došlo dnes okolo jedné hodiny v noci ve Vsetíně místní části Bobrky. Na místo byly vyslány profesionální jednotky ze stanic Vsetín a Valašské Meziříčí.

Hasiči po příjezdu na místo potvrdili, že se jedná o dopravní nehodu dvou osobních vozidel s větším počtem zraněných. Jedna osoba byla uvnitř vozidla zaklíněna a proto ji hasiči vyprostili pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení a vzhledem k pozici vozidla ji vynesli k sanitnímu vozu. Na místě přistával také vrtulník letecké záchranné služby, pro který hasiči nasvětlovali prostor přistání.

FOTOGALERIE…

Hasiči dále asistovali u ošetření ostatních zraněných a provedli protipožární opatření u obou vozidel. Po zadokumentování nehody si velitel na místo povolal vyprošťovací speciál ze stanice Zlín a pomocí něj hasiči provedli vytažení havarovaného vozidla z příkopu na komunikaci.

Po závěrečném úklidu se hasiči vrátili zpět na své stanice.

Zdroj: HZS Zlínského kraje
(LJ)

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz