AŽD Finance Kultura kulturní akce Pomáháme společenská akce Technika Ústecký YouTube Z domova Zajímavosti železnice železniční trať Zprávy podle krajů

VIDEOREPORTÁŽ: Švestková dráha hledá svou první železniční Miss


LITOMĚŘICKO – Švestková dráha a potažmo železnice bude mít svou historicky první miss. Ve dvou neveřejných kolech porota vybírala z rekordního počtu 200 přihlášených dívek a žen. První kolo se uskutečnilo v Mostě a včera před porotu předstoupily dívky v Litoměřicích. A redakce agentury JV press.cz si konkurz nenechala ujít…

Do odborné poroty usedl generální ředitel společnosti AŽD, která provozuje Švestkovou dráhu Ing. Zdeněk Chrdle, někdejší Miss České republiky Kateřina Průšová, nejznámější česká cage girl a playmate Denisa Gudelj , exposlanec Ing. Adam Kalous nebo mluvčí AŽD Jiří Dlabaja. Na porotce čekal nelehký úkol. Museli totiž vybrat patnáct finalistek, dvanáct z nich se pak zúčastní 20. května finálového večera soutěže MISS Švestková dráha 2023 v Litoměřicích.

A právě ve veřejných kolech se porotcům dívky o víkendu představily, řekly o sobě nejrůznější zajímavosti a dovednosti a mnohé z nich si chtěly vyzkoušet jaké to je prezentovat se před odbornou porotou. Porotci se tak z úst několika dívek například dozvěděli, že adeptky na miss dokonce vystoupily ze své „kázetky“… tedy ze své konfortní zóny.

A jak to v neveřejném kole v Litoměřicích vypadalo? O tom je už naše následující videorteportáž…

Videoreportáž připravil: Honza Vraný / JV press.cz

Do historicky první soutěže miss Švestkové dráhy se přihlásilo více než 200 dívek a žen ve věku 17 až 35 let. V hlavní porotě galavečera zasedne kromě již zmíněných porotců také hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller.

Na dívku nebo ženu, která od porotců dostane nejvíce hlasů a následně získá titul Miss Švestkové dráhy čeká navíc krásných 100 000 korun.

FOTOGALERIE…

Autor: Honza Vraný
Foto: autor

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz