HZS Jihomoravský Krimi Městská policie Pátrání Policie požár Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

AKTUALIZUJEME: Při večerním výbuchu v rodinném domku v Suchohrdlech na Znojemsku zemřel pětadvacetiletý muž


ZNOJEMSKO – Při večerním výbuchu v rodinném domku v Suchohrdlech na Znojemsku zemřel pětadvacetiletý muž.

Kriminalisté na místě dokumentují událost a zjišťují okolnosti a příčinu výbuchu. Místo události je zabezpečeno, další bezprostřední nebezpečí nehrozí. Jak jsme již večer informovali, exploze rozmetala rodinný dům a v jeho sutinách hasiči nalezli člověka bez známek života!

Přivolaní hasiči provedli další průzkum v troskách objektu. Z počátku hasiči likvidovali i menší požár jedním proudem.

Při středečním večerním výbuchu v rodinném domku v Suchohrdlech poblíž Znojma zemřel pětadvacetiletý muž. Více osob naštěstí v době výbuchu v příbytku nebylo. Na místě vedle hasičů a záchranářů hned od večerních hodin pracovali také policisté. „Ve zcela zničeném domě zajišťovali stopy a zároveň získávali informace k události. Na místě budou v průběhu dneška dále operovat také kriminalističtí technici a jimi přizvaní odborníci z různých oborů. Ti budou zjišťovat především příčinu ničivého výbuchu. Kriminalisté budou také získávat další informace a zjišťovat, co události předcházelo. Na základě získaných poznatků pak stanoví vyšetřovací verze případu. Pro jejich určení a další postup v případu budou důležité také výsledky z nařízené soudní pitvy. Ta by měla proběhnout v průběhu dnešního dne,“ por. Bohumil Malášek.

Okolnosti tragické události i nadále vyšetřují kriminalisté.

Autor: redakce
Zdroj: Policie ČR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz