dobrovolní hasiči HZS Krimi Městská policie Pátrání Plzeňský Policie Pomáháme požár Požár bytu Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS stroj Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

VRAŽDA / AKTUALIZUJEME: Muž, který uhořel při tragickém požáru bytu panelového domu v Klatovech, byl podle policistů zavražděn


KLATOVY – Muž, který dnes ráno uhořel při tragickém požáru bytu panelového domu v Klatovech, byl podle policistů zavražděn! Soudní lékař ohledal tělo a shledal, že muž zemřel násilnou smrtí. Případ si převzali krajští kriminalisté.

Jak jsme již dnes informovali, přijali policisté kolem půl páté ráno oznámení o tragickém požáru v bytě v panelovém domě v Klatovech. Při ohledání v bytě byla nalezena mrtvá osoba.

Na místě je stále několik policejních hlídek a výjezd kriminalistů. V souvislosti s tragickým požárem policisté pátrají po osádce a po osobním vozidle tovární značky Volkswagen Touran modré barvy a registrační značky 5P1 3090. Ve výše uvedeném vozidle by se měla pohybovat osmapadesátiletá žena. Panuje důvodná obava, že by si mohla ublížit.

„Obracíme se na veřejnost, pokud by někdo toto vozidlo spatřil nebo ví, kde se nachází, ať kontaktuje se svými informacemi linku policie 158. Jsme na počátku prověřování všech okolností případu, a jakmile to bude možné, budeme informace k případu doplňovat,“ dodávají kriminalisté.

Autor: redakce
Zdroj: Policie ČR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz