Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ: Požár opuštěného domu v Tržní ulici v Litvínově zaměstnal hasiče, policisty i strážníky

LITVÍNOV – Jednotky litvínovských hasičů a strážníci s policisty společně zasahují v Tržní ulici v Litvínově u požáru prázdného objektu, který je silně zakouřený. 

Zásah hasičů v Litvínově. Foto: Milan Vobořil

Hasiči nepoužívaný cihlový dům aktuálně odvětrávají a společně s policisty budou hledat, jestli se v budově případně někdo nenachází. Občas tam totiž přespávají bezdomovci nebo narkomané.

Nyní policité spolu se strážníky vykopávají zabedněné dveře a budou prohledávat také okolí domu a po uhašení plamenů i vnitřek opuštěné budovy. Hasiči mají již oheň pod kontrolou. Z některých oken domu se přesto valý stále černý hustý dým. S největší pravděpodobností začalo hořet od otevřeného ohně.

Údajně byl slyšet zevnitř budovy štěkot psa, ten již ale nyní utichl. Hasiči zasahují v dýchacích přístrojích a budou následně psa hledat.

„Strážníci vzhledem k zásahu po sedmé hodině ranní museli uzavřít pro dopravu silnici v Tržní ulici, neboť zásah hasičů probíhá z obou stran domu. Ulice je proto dočasně uzavřena,“ hlásí přímo z místa zásahu reportér agentury JV PRESS Milan Vobořil.

Zjišťujeme podrobnosti.

FOTOGALERIE ZE ZÁSAHU U POŽÁRU:

Autor: Honza Vraný 
Foto: Milan Vobořil

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz