Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

KRIMI: Matka z Ústí nad Labem poslala svou dcerku krást do obchodu kabelku

ÚSTÍ NAD LABEM – Bohužel se nejedná o ojedinělý případ. Čas od času policisté v kraji evidují případy, kdy rodiče své děti vysílají krást, neboť jsou si vědomi jejich beztrestnosti. 

Ústeckým policistům se podařil objasnit případ krádež kabelky v místním obchodním centru v Ústí nad Labem. Díky vyhodnoceným kamerovým záznamům se podařilo vypátrat pachatele a přesně vysledovat případ, jak k němu došlo. Matka jdoucí se svou 7letou dcerou a obhlížející si terén si všimla odložené kabelky v obchodě. V tu chvíli ihned využije příležitosti a do obchodu vysílá svou dceru kabelku ukrást. Vše, společně s partnerem sleduje z povzdálí. Holčička je úspěšná. Kabelku odcizí a společně všichni tři odchází i s úlovkem domů. V nejbližší době policisté vzhledem k věku dívky případ odloží, avšak dál se celá věc bude řešit cestou sociálního odboru.

 

Bohužel se nejedná o ojedinělý případ. Existují rodiče, kteří záměrně své děti vysílají krást, neboť jsou si vědomi toho, že nezletilé děti nejsou trestné odpovědné.

Autor: por. Veronika Hyšplerová
mluvčí policie Ústeckého kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz