Kultura Ústecký YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEO Z KULTURY: Zpěvák a kytarista František Nedvěd dostal publikum v litvínovské Citadele do varu

LITVÍNOV – Litvínovskou Citadelu doslova rozezpíval František Nedvěd se skupinou Tibreak, ve které nechyběl ani jeho syn Vojta. Zpěvák a kytarista František Nedvěd je jednou z nejvýznamnějších osobností české country, folku a trampské písně. 

Publikum v litvínovské Citadele dostaly do varu známé písničky ještě z dob Brontosaurů, ale i novější trampské pecky. Diváci si pobrukovali známé hitovky spolu s kapelou a došlo i na písničku na přání, kterou František Nedvěd věnoval manželům v publiku k jejich 50.výročí svatby, a to píseň Devatenáct.

Nechyběla ani tradiční autogramiáda a prodej CD. Publikum si František Nedvěd získal i řadou vtipných hlášek na adresu Litvínova ale nejen jeho. Ještě před samotným koncertem poskytl zpěvák a kytarista František Nedvěd redakci JV PRESS rozhovor. V něm mimo jiné na sebe prozradil, že trampování příliš v oblibě nemá. Zato letní dovolenou si prý rád užívá tradičně na své chatě v jižních Čechách a jestli František chystá nějaké hudební novinky? O tom již v naší následující videoreortáži.

VIDEOROZHOVOR: František Nedvěd vystoupil v litvínovské Citadele…

Videorozhovor s Františkem Nedvědem připravili: Věra Menoušková a Honza Vraný/JV PRESS

Autor: Honza Vraný
Foto: Věra Menoušková

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz