Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Kultura Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Sport Středočeský Turistika Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

TIP REDAKCE: V Chomutově se dnes máte možnost opět sklouznout na obří skluzavce v rámci turné Slide Czech

CHOMUTOV – Milovníci vody a klouzání se dočkali! Pořadatelé vodního turné Slide Czech se po roce vracejí na Přemyslovu ulici do Chomutova, kde se dnes od 12.00 hodin uskuteční vodní šílenství!  Slide Czech je úspěšná vodní atrakce, která si za poslední roky vybudovala velké jméno především v USA nebo Austrálii. Sklouznout se dnes v Chomutově máte možnost až do 18.00 hodiny.

Součástí turné Slide Czech je pestrý a bohatý doprovodný program, jenž bude probíhat po celou dobu konání akce s bohatým doprovodným programem!

Zúčastnit akce a sklouznout se může každý, kdo je starší 6 let. Cena za celodenní vstupné na skluzavku je 250 korun při online registraci na stránkách www.slideczech.cz nebo 300 korun  na místě konání.

Nepropásněte tak jedinečnou šanci si zařádit na vodní skluzavce a doražte dnes do Chomutova! Startuje se v pravé poledne! Seznam dalších měst v České republice, kam turné zavítá, naleznete ZDE.

V loňském roce si tato jedinečná akce svého druhu konaná na našem území, jejíž doménou je až 300 metrů dlouhá nafukovací skluzavka, získala tisíce příznivců i po České republice.

Autor: redakce

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “TIP REDAKCE: V Chomutově se dnes máte možnost opět sklouznout na obří skluzavce v rámci turné Slide Czech

Napsat komentář