Cestování Doprava Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Z DOPRAVY: Mostecko se od září částečně zapojí do integrované dopravy Ústeckého kraje

MOST – Od 1. září 2018 se DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. ČÁSTEČNĚ zapojí do integrované dopravy Ústeckého kraje.

V souvislosti s tímto zapojením budou plně uznávány v celé síti městské hromadné dopravy obsluhované DOPRAVNÍM PODNIKEM měst Mostu a Litvínova, a.s. jednotlivé i časové tištěné (papírové) jízdenky Dopravy Ústeckého kraje v rozsahu jejich územní a časové platnosti.

DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s., zatím nebude uznávat bezkontaktní čipové karty Dopravy Ústeckého kraje z důvodu absence kompatibilního odbavovacího zařízení.

Od uvedeného data dojde i ke změnám tarifního uspořádání MHD, smluvních přepravních podmínek MHD a podmínek zvýhodněné přepravy vybraných skupin osob.

Podrobnější informace naleznete v uvedených odkazech:

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

4 Replies to “Z DOPRAVY: Mostecko se od září částečně zapojí do integrované dopravy Ústeckého kraje

  1. Pingback: meal replacement
  2. Pingback: phuket diving
  3. Pingback: car detailing
  4. Pingback: pg168

Napsat komentář