Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský PR Praha Reklamy Středočeský Technika Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

REKLAMNÍ SDĚLENÍ: Agentura JV Press je od září opět blíž k vám

ČESKÁ REPUBLIKA –  Redakční tým agentury JV Press během letních prázdnin rozhodně nelenil. Připravili jsme pro vás několik změn, se kterými vás budeme postupně seznamovat. Navíc, změny sami brzy poznáte.

Navázali  jsme velice úzkou spolupráci s mosteckou restaurací ČERNÝ ANDĚL, tady se nejen dobře najíte, strávíte příjemné chvíle, ale můžete se tu i ubytovat za velice příznivé ceny. Naše redakce si tuto restauraci velice oblíbila a často tady některé z nás potkáte. Až sem budete vcházet, pozorně se podívejte na dveře, už tu máme i logo. Za spolupráci moc děkujeme majitelkám Jitce a Blance.

Agentura JV Press participuje i na charitativním stolním kalendáři na rok 2019. Vydavatelé věnují celý výtěžek Nadačnímu fondu ŠANCE ONKOLÁČKŮM. 

Hlavní mediální partner je JV PRESS, který bude mít logo na spodní liště, které bude vidět celoročně. V loňském roce předali vydavatelé Nadačnímu fondu ŠANCE ONKOLÁČKŮM 80.000 tisíc korun. Fotoreportér Rosťa Stach je autorem kalendáře,  v hlavě Jana Habrdleho  a jeho manželky Dany se zrodil nápad  na vytvoření kalendářů.

V úterý 4.září došlo v Autosalonu Most k předání 4 vozů značky Hyundai, dvě pro Nadační fond Veronika Kašáková, jedno pro SK Leon Most – Kung-Fu Centrum a nový Fastback bude používat redakční kolega Vlasta Vébr. Na zadních bočních stranách a na zadní části Fastbacka uvidíte i logo Agentury JV Press. Děkujeme Autosalonu Most i dalším partnerům za skvělou spolupráci.

Autor: Redakce / JV Press

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář