Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Policisté vyšetřují srpnovou kauzu v rumburské nemocnici, kdy tamní lékař měl vyhrožovat záchranářům sanitního vozu a odmítl převzít pacienta!

RUMBURK –  Rumburští policisté se zabývají velmi nepříjemným incidentem, ke kterému mělo dojít ve středu 1. srpna letošního roku v Lužické nemocnici v Rumburku. Tamní lékař měl vyhrožovat posádce záchranné služby a odmítl převzít pacienta! O incidentu dnes informuje mluvčí děčínských policistů nprap. Petra Trypesová.

Záchranáři rychlé zdravotnické pomoci do tamní nemocnice přivezli kolem 15. hodiny odpoledne pacienta se zdravotními obtížemi. Vzápětí mělo na místě události dojít ze strany službu konajícího lékaře k nebezpečnému vyhrožování, který slovně a posunky útočil směrem k posádce rychlé zdravotnické pomoci.

„Současně odmítl převzít dopraveného pacienta. Policisté trestní oznámení prověřili a desátého září letošního roku zahájili jeho trestní stíhání s ohledem na přečiny nebezpečné vyhrožování a neposkytnutí pomoci,“ dodala k incidentu děčínská policejní mluvčí  nprap. Petra Trypesová.

Zjišťujeme podrobnosti k celé události…

Autor: Honza Vraný
Ilustrační snímek autor

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář