Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

AKTUALIZUJEME: Kriminalisté pokračují ve vyšetřování vraždy a sebevraždy na Chomutovsku! Bez známek života byla nalezena mladistvá dívka a dospělý muž

CHOMUTOVSKO – Krajští policisté stále vyšetřují závažný násilný zločin, který jim byl oznámen včera, tedy v úterý 25. září po 17. hodině. V Domašíně u Klášterce nad Ohří na Chomutovsku byly nalezeny dvě osoby bez známek života, šlo o mladistvou dívku a dospělého muže. Kriminalisté od počátku prověřují i verzi, že jedna z těchto osob se podílela na smrti té druhé. Potvrdila to krajský policejní mluvčí Alena Bartošová.

O tragédii redakce agentury JV Press informovala již včera večer. Policisté na místě zločinu pracovali až do ranních hodin a dnes od rána opět pokračují v ohledání místa trestného činu a zajišťování dalších stop.

Přesnou příčinu úmrtí zemřelých osob stanoví nařízená soudní pitva. Na základě dosavadního šetření policisté zahájili úkony trestního řízení pro zvlášť závažný zločin vraždy a na objasnění této tragické události usilovně i nadále pracují.

„S ohledem skutečnost, že jedna ze zemřelých osob je mladistvá, nebudeme poskytovat bližší informace,“ dodala k případu krajská policejní mluvčí por. Alena Bartošová.

PSALI JSME TAKÉ: TRAGÉDIE: Na Chomutovsku kriminalisté objevili dvě mrtvá těla! S největší pravděpodobností došlo k vraždě a sebevraždě. Jedna z osob je mladistvá

Autor: Honza Vraný

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář