Krimi Plzeňský Pomáháme Složky IZS Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Hledáme majitelku nalezených věcí

KLATOVY – Neznámá žena, na břehu vodního toku v obci Beňovy, zanechala svoje osobní věci. Žádáme ženu i svědky o poskytnutí informací.

V pátek 28. září letošního roku, vyjeli policisté z obvodního oddělení v Klatovech na oznámení, že u vodní plochy v katastrálním území obce Beňovy, byly nalezeny dámské oděvní svršky.

Na břehu tzv. pískovny, občan nalezl věci, které se tam nacházely nejméně již tři předešlé dny.

Policisté se dostavili na místo a zaevidovali nález: dámské riflové kalhoty, riflovou kabelku s obsahem – peněženka, drobné mince, hřeben, gumička do vlasů, vteřinové lepidlo a další drobnosti.

Protože bylo podezření, že mohlo dojít k utonutí osoby, která zanechala věci na břehu, tak byli přivoláni i hasiči, kteří místo prohledávali. K pátrání na břehu byli přivoláni i další policisté i policejní psovod se služebním psem.

V sobotu pátrání pokračovalo s negativním výsledkem.

Policisté z obvodního oddělení v Klatovech žádají majitelku oděvních svršků nebo občany, kteří znají totožnost ženy, jenž uvedené věci užívala i osoby, které mohou jakýmkoli způsobem přispět k objasnění věci, aby podali informaci na telefonní číslo 974 334 651 nebo prostřednictvím e-mail: kt.oop.klatovy@pcr.cz

Autor : nprap. Ladmanová Dana

Jitka Andrlová
Redaktorka jitka.andrlova@jvpress.cz

One Reply to “Hledáme majitelku nalezených věcí

Napsat komentář