Krimi Praha Složky IZS YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEO: Šíření nakažlivé lidské nemoci: Policisté pátrají po muži, který potřísnil krví lidi a tvrdil, že má AIDS

PRAHA – Policisté hledají muže, který ve dvou případech krví potřísnil lidi. Přitom tvrdil, že má AIDS a ať si to užijí. 

Policisté třetího policejního obvodu pátrají po muži, který ve dvou případech ve středu 10. října okolo 21. hodiny na Vinohradské ulici potřísnil tři lidi krví s tím, že má AIDS a ať si to užijí. V obou případech, které se staly v rozmezí několika minut, podezřelý přistoupil k lidem, kteří stáli před restauracemi a kouřili. Bez jakékoliv příčiny začal poškozeným sahat zakrvácenou rukou na obličeje a v jednom případě na poškozenou krev pohybem ruky úmyslně stříknul. Přitom jim sdělil, že má AIDS, ať si to užijí a odešel pryč.

Ještě před těmito incidenty muž vstoupil do jedné z restaurací, kde si po obsluze za barem vyžádal náplast. Barman mu ji dal, protože viděl, že je muž pořezaný a krvácí. Přitom podezřelého muže zachytila kamera a nyní tedy známe jeho podobu.

Popis muže: cca 183 cm vysoký, hubenější atletická postava, věk cca 35 let, krátké tmavé neupravené vlasy a neupravené strniště. Oblečený byl do tmavého oblečení, pruhovaného trika a přes rameno měl tašku. Působil jako narkoman, byl trochu špinavý a mluvil česky.

Jestliže podezřelého na záznamech nebo podle popisu někdo poznává, ať se ozve na linku 158. Případ je prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestných činů šíření nakažlivé lidské nemoci a výtržnictví, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

Autor: por. Bc. Jan Daněk 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

2 Replies to “VIDEO: Šíření nakažlivé lidské nemoci: Policisté pátrají po muži, který potřísnil krví lidi a tvrdil, že má AIDS

  1. Pingback: my website

Napsat komentář