Jihomoravský Krimi Složky IZS Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Drama na Znojemsku mělo dobrý konec! Třiadvacetiletého násilníka zpacifikovala policejní zásahová jednotka

ZNOJEMSKO – Zřejmě dlouhodobější spory mezi partnery v jedné obci na Znojemsku vygradovaly včera nad ránem. Muž tam pod vlivem alkoholu napadl ženu a poté z místa odjel.

 Žena se po oznámení celé záležitosti vypravila dopoledne na místo incidentu v doprovodu policejní hlídky, aby mohla být celá událost řádně zadokumentována. Tam se ale dle zaparkovaného vozidla mezitím vrátil i podezřelý.

Vzhledem k informacím od poškozené, že má muž doma větší množství nelegálně držených zbraní a opakovaně vyhrožoval jejich užitím, přivolala hlídka na místo zásahovou jednotku. Nakonec se muže podařilo vylákat před dům, kde psovod využil k odvedení jeho pozornosti služebního psa.

Policisté ze zásahové jednotky vzápětí třiadvacetiletého agresora bez větších problémů zadrželi. Při ohledání místa činu se našlo několik plynových pistolí. Na případu pracují znojemští kriminalisté, momentálně ho prověřují jako podezření z trestného činu nebezpečné vyhrožování.

Autor: mjr. Pavel Šváb

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

2 Replies to “Drama na Znojemsku mělo dobrý konec! Třiadvacetiletého násilníka zpacifikovala policejní zásahová jednotka

Napsat komentář