Kultura Školní okénko Technika Ústecký YouTube Z domova Zajímavosti Základní škola Zprávy podle krajů

VIDEOPOZVÁNKA: Halloweenské přespání s překvapením čeká na dětí v DDM Bílina

BÍLINA – Dům dětí a mládeže Bílina pořádá ve dnech 29. až 30. října pro děti Halloweenské přespání, a to od úterý 19:00 hodin do středy 10:00 hodin. Michaelu Pémovou z DDM Bílina vyzpovídaly reportérky Bílinské dětské televize (BéDéTv) Rozárka Chodounská a Gabča Emingrová a přidal se k nim i nový člen redakčního týmu Ondra Budaj. 

A jak to dětským reportérům v rámci mediálního kroužku šlo? O tom už je videopozvánka na zajímavou Halloweenskouakci…

Přespání následuje po Halloweenské diskotéce. Pro děti je připraven bohatý program, spoustu legrace, večeře, snídaně a pitný režim.

S sebou: spacák, hrníček a čistou sportovní obuv do tělocvičny. V rámci akce je pro děti připraveno kouzelnické představení Stanislava Jílka. Také tvarování balónků a nebude chybět ani živé zvířátko a možnost se s ním vyfotografovat.

Cena: pro děti ze zájmových útvarů je zvýhodněná cena 100 Kč, ostatní 200 Kč

Oslava Halloweenu pro nejmenší je připravena na pondělní odpoledne od 17:00 – 19:00 hodin. Dětský zábavný program pro nejmenší začne s agenturou Dance Mission v tělocvičně a pokračovat bude pohádkovou cestou se strašidly v budově DDM. Během celého programu bude probíhat zdarma malování na obličej.

Pro členy kroužků a jejich rodiče je akce zdarma! Pro ostatní stojí 50Kč/osoba. Kapacita tělocvičny je omezená, doporučuje se doprovod max. 2 dospělých osob. Vstup po naplnění kapacity tělocvičny bude uzavřen.

Mediální kroužek Bílinské dětské televize (BéDéTv) při Domu dětí a mládeže v Bílině vede Vlasta Vébr a Honza Vraný z agentury JV PRESS.cz

Autor: redakce

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář