Auto-Moto Cestování Doprava Krimi Pardubický Pomáháme Složky IZS Tipy na výlet Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Policisté informují řidiče jedoucí na Velkou pardubickou

PARDUBICE – Hlavní parkoviště pro návštěvníky Velké pardubické se bude nacházet na silnici I/37, a to v úseku mezi kruhovým objezdem u Parama a mimoúrovňovou křižovatkou u obce Dražkovice. 

 Oproti minulému roku bude nájezd na parkoviště ze směru od Chrudimi, a to v době od 8 do 19 hodin v neděli 13. října. Tento úsek nebude pro běžnou dopravu průjezdný. Řidiči, kteří nepojedou na Velkou pardubickou, musí využít objízdné trasy. Další parkovací plochy je možné využít v prostoru vojenského letiště Pardubice a to ve stejné době.

Důrazně apelujeme na návštěvníky, aby sledovali dopravní značení ze všech příjezdových směrů a současně dbali pokynů policistů a pořadatelů. V letošním roce bude v městském obvodě Pardubice V – Dukla dopravním značením zakázáno parkování. Vjezd na Duklu bude povolen pouze dopravní obsluze.

S ohledem na zmíněné omezení v dopravě žádáme návštěvníky Velké pardubické, aby využili k dopravě na závodiště posílené spoje městské hromadné dopravy nebo vlakové spojení na zastávku Pardubice – Závodiště.

Autor : por. Mgr. Dita Holečková

Jitka Andrlová
Redaktorka jitka.andrlova@jvpress.cz

Napsat komentář