Finance Kultura Pomáháme Školní okénko Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

KULTURNÍ POZVÁNKA: Charitativní módní přehlídka návrhářky Nadi Moravcové v Teplicích podpoří hendikepované a nemocné děti

TEPLICE – Charitativní módní přehlídku – nové společenské kolekce 2019 – 2020 pořádá návrhářka Naďa Moravcová v Krušnohorském divadle v Teplicích 15. listopadu od 19.00 hodin.

Výtěžek z módní přehlídky bude věnován hendikepovaným dětem ze Spolku Severka a nemocným dětem trpící nemocí alopecie nadace pramen pomoci.

Návštěvníci této kulturně-společenské akce se mohou těšit například na MISS ČR Radku Rosickou, Kláru Medkovou, Markétu Divišovou, Vlaďkou Erbovou, Lucii Šlégrovou a další přední české modelky…

Na módní přehlídce svou hudbou bude provázet kapela Botox se zpěvákem Janem Kopečným. Hostem večera bude zpěvačka Eva Burešová. Celou akci pak bude moderovat Petra Eliáš Voláková.

Na After party se následně bude křtít charitativní kalendář a kmotrou tohoto kalendáře bude herečka a zpěvačka Michaela Mottlová.

Generálním partnerem v pořadí již druhé módní charitativní přehlídky je společnost RYDVAL. Redakce agentury JV PRESS je letos jedním z hrdých mediálních partnerů této akce.

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář