Finance Kultura Pomáháme Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

ZAUJALO NÁS: Dobrovolní záchranáři z Ústí nad Labem se zapojili do projektu Krabice od bot a obdarovali děti dárečky na Vánoce

ÚSTÍ NAD LABEM – „Krabice od bot“ je projekt, který cíleně pomáhá dětem ze slabších rodin, aby vánoční dárky dostali opravdu všichni. Tato akce v České republice proběhla již po osmé a letos se Akademie dobrovolných záchranářů ČR, z. s. stala sběrným místem.

Dárečky byly cíleně sbírány pro děti z azylového domu pro matky a děti na Severní Terase. Díky štědrosti lidí se povedlo nasbírat více dárků, a tak po domluvě ostatní dárečky putovaly do FOD Klokánek Ústí nad Labem. Děkujeme za příjemné přijetí sociálním pracovníkem Bc. Josefem Doksanským, Dis.

Dne 13. 12. 2019 byly všechny dárečky předány a na Vánoce udělají radost potřebným. „Velké poděkování patří koordinace celého projektu Monice Lehečkové z Akademie dobrovolných záchranářů ČR z. s. za vytvoření sběrného místa, ale také Vám všem, kteří v rámci tohoto projektu přispěli a udělali radost ostatním. Rád bych chtěl poděkovat členům ADZ, kteří se aktivně připojili do projektu. Další důležitou roli při shánění dárečků hrála Eliška Kozubíková a také děkuji za dopravu dárků, kterou zajistil Daniel Ullmann. Dále děkuji zaměstnancům a vedení Městských služeb Ústí nad Labem, příspěvkové organizaci, které nás mimo jiné podporuje v realizaci dalších projektů. Děkuji řediteli Ing. Martinu Matovi, MBA, Bc. Martině Žirovnické, Davidu Zichovi, Ing. Ivaně Canincové a Richardu Klusalovi. Důležité je, že se dokážeme společně zapojit a podělit se o radost. Vše není jen o penězích, ale o lidskosti samotné a schopnosti dávat dál bez nároku na zisk.

Závěrečným slovem děkuji za podporu Akademie dobrovolných záchranářů ČR, z. s. a přeji především dětem, ale i Vám krásné Vánoce a příjemné prožití vánočních svátků,“ dodává ředitel spolku Petr Urban.

Fotogalerii z akce naleznete také ZDE.

Zdroj: Akademie dobrovolných záchranářů ČR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář