Auto-Moto Doprava HZS Krimi Policie Složky IZS Středočeský Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUALIZUJEME OBRAZEM: Při střetu dvou motocyklů u Poděbrad zemřeli oba řidiči

PODĚBRADY – Jak jsme již informovali v sobotu 28. března ve čtvrt na čtyři odpoledne byla na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje ohlášena vážná dopravní nehoda dvou motocyklů na silnici číslo 38 na úrovni Poděbrad poblíž místní části Polabec. Obě motorky začaly ihned po nehodě hořet. Oba motorkáři utrpěli závažná zranění neslučitelná se životem. Hasiči nyní poskytli fotografie z tragické nehody…

Operační důstojník k události vyslal jednotku profesionálních hasičů ze stanice Poděbrady, která byla na místě už za pět minut od ohlášení. Hasiči okamžitě za použití vysokotlakého proudu provedli lokalizaci požáru motocyklů a také části stromu, který začínal hořet.

Dále se hasiči ve spolupráci se zdravotníky zapojili do resuscitace obou vážně zraněných řidičů. Zdravotnická záchranná služba vzhledem k závažnosti a charakteru poranění povolala i vrtulník se zdravotníky. Přes veškerou snahu všech záchranářů však oba řidiči svým zraněním na místě podlehli.

FOTOGALERIE…

Hasiči zajistili místo nehody a po dobu vyšetřování postavili kolem zástěnu. Policie silnici na hlavním tahu mezi Kolínem a Nymburkem zcela uzavřela a řídila obousměrný odklon přes Poděbrady, který byl ukončen kolem devatenácté hodiny.

Autor: nprap. Petr Svoboda

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “AKTUALIZUJEME OBRAZEM: Při střetu dvou motocyklů u Poděbrad zemřeli oba řidiči

  1. Pingback: niches youtube

Napsat komentář