Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Koronavirus Královehradecký Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Politika Pomáháme Praha Složky IZS Středočeský Technika Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů

INFORMUJEME: Aktuální data o počtech nakažených, vyléčených nebo úmrtí naleznete na jednom místě

ČESKO – Vážení čtenáři webu Tiskové a mediální agentury JV PRESS.cz, pokud budete hledat aktuální čísla a statistiku nemocných, vyléčených či úmrtí ohledně nového typu koronaviru, pak jsme pro vás připravili na našem webu speciální místo s proklikem přímo na web Ministerstva zdravotnictví ČR.

Rozhodli jsme se k tomuto kroku poté, co web MZ aktualizuje nová data průběžně nesystémově. Zpočátku úředníci ministerstva proklamovali, že budou čísla a statistiku aktualizovat vždy ráno kolem deváté hodiny a pak kolem 18.00 hodiny. V posledních dnech ale aktualizují data nahodile, někdy dvakrát za den, jindy i pětkrát! Není proto v silách redakce, aby neustále aktualizovala a měnila na webu další data někdy i po pěti minutách od nasazení aktualizovaného článku.

Proto jsem se rozhodli, že zájemci o taková čísla na našem webu JV PRESS.cz se budou moci přímo proklikat na web ministerstva zdravotnictví.

Obrázek s proklikem na ministerský web pak naleznete v pravém horním sloupci naší stránky. Viz obrázek níže… 

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ …

Vaše redakce

Autor: redakce

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář