Auto-Moto Doprava Krimi Policie Pomáháme Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

ZACHRÁNCI DNE: Hlídka dopravních policistů z Kladna zachránila život mladé dívce, která chtěla spáchat sebevraždu skokem z mostu

KLADNO –  To jsou oni: Pprap. Miroslav Šnobl a stržm. Filip Varvařovský. Policisté z kladenské „dopravky,“ kteří se zasloužili o záchranu mladého lidského života.

Jako první byli u Sítenského mostu poté, co všímavá řidička viděla na jeho okraji sedět mladou dívenku a zavolala na linku 158. Poté, co si policisté Mirek a Filip vyslechli relaci ve vysílačce, okamžitě vyrazili na místo. Byli tam včas a nešťastnou prochladlou dívenku okamžitě stáhli z okraje mostu do bezpečí a současně vyrozuměli záchranáře.

Jaké starosti dovedly teprve 16letou dívenku až na okraj mostu zjišťujeme. Všichni si přejeme a držíme palce tomu, že si uvědomí, že všechny problémy se dají řešit, jen o nich musíme mluvit. To nejcennější, co máme, je naše zdraví a život.

„Obrovský dík chceme touto cestou ještě jednou zaslat také pozorné řidičce,“ vzkazují policisté.

Zdroj: Policie ČR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář