Krimi Pátrání Policie Praha Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUÁLNÍ PÁTRÁNÍ: Policisté pátrají po neznámém pachateli, který přepadl banku na pražském Smíchově

PRAHA – Policisté aktuálně pátrají po pachateli loupežného přepadení, ke kterému došlo dnes v odpoledních hodinách v Praze 5. Poznáváte tohoto muže? Víte, kde by se mohl nacházet? Informace prosím oznamte na linku 158.

Krátce po 15. hodině odpolední přijali operátoři tísňové linky oznámení o loupežném přepadení peněžního ústavu v Praze 5. Dosud neznámý pachatel vstoupil do pobočky bankovního ústavu a pod pohrůžkou násilí si vyžádal vydání finanční hotovosti. Pokladní muži ve strachu o svůj život vydala peníze a ten okamžitě z místa utekl pryč. Policisté bezprostředně po nahlášení loupeže začali propátrávat okolí, nicméně se jim do současné chvíle nepodařilo muže najít. Díky kamerovému systému na pobočce kriminalisté získali podobu pachatele.

FOTOGALERIE…

Popis: Muži je přibližně padesát let, je 170 cm vysoké štíhlé postavy, má hnědě prošedivělé vlasy. V době přepadení měl na sobě tmavé oblečení a žlutý respirátor. Z kamerového záznamu je zřejmé, že měl zavázanou pravou ruku, nicméně nelze vyloučit, že se jedná pouze o pokus zmást policisty. V případě, že máte jakékoliv informace vedoucí k totožnosti či pohybu tohoto lupiče, informace prosím předejte na linku 158.

V případě dopadení pachateli za trestní čin loupež hrozí trest odnětí svobody v délce až deseti let.

Autor: mjr. Eva Kropáčová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář