Auto-Moto Doprava HZS Krimi Pardubický Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

OBRAZEM: Na Orlickoústecku skončil nákladní automobil převážející osm osobních vozidel na boku! Zraněný řidič byl převezen do nemocnice

ORLICKOÚSTECKO – U obce Kameničná na Orlickoústecku ve čtvrtek odpoledne havaroval nákladní automobil převážející osm osobních vozidel. Na místě zasahovala profesionální jednotka ze Žamberku.

Automobil skončil mimo komunikaci na boku. Řidiči, kterému se pravděpodobně udělalo špatně, do příjezdu hasičů pomohli kolemjedoucí dostat se ven z kabiny a hasiči poté zraněného transportovali pomoci žebříku z převráceného vozidla dolů. Poskytli mu předlékařské ošetření a po příjezdu zdravotnické záchranné služby jim jednotka řidiče předala, poté ho zdravotníci odvezli do nemocnice.

FOTOGALERIE…

Jednotka zajistila vozidlo proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. Komunikace byla po dobu zásahu průjezdná jedním pruhem, hasiči do příjezdu Policie ČR řídili dopravu.

Firma si zajistila vyproštění nákladního auta sama.

Zdroj: HZS Pardubického kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář