Finance HOKEJ Kultura Liberecký Sport Technika Turistika Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZE SPORTU: Sada 31 modrých dresů, v nichž Bílí Tygři v této sezoně nastupovali, zamířila do tradiční dražby, která vynesla téměř 150 tisíc korun!

LIBEREC – Do pátečních 20 hodin jste měli šanci získat unikátní připomínku sezony 2020/21. Sada 31 modrých dresů, v nichž Bílí Tygři v této sezoně nastupovali, zamířila do tradiční dražby, která vynesla téměř 150 tisíc korun!

O jednotlivé dresy se mezi fanoušky uskutečnila tuhá bitva. Výsledná částka se nakonec zastavila na 147 129 Kč.

Absolutně nejvýše se vyšplhala částka za dres se jmenovkou Ladislava Šmída. Ten byl vydražen za skvělých 20 300 Kč! Druhými v pořadí byly trikoty Radana Lence a Michala Birnera, které díky novince „Kup teď!“, tedy okamžitého nákupu za předem určenou cenu, která byla v těchto případech stanovena na 15 000 Kč.

Pomocí možnosti „Kup teď!“ byly zakoupeny také dresy Petra Jelínka za 10 000 Kč a Petra Kolmanna za 5 000 Kč. Nejdéle se pak dražil trikot Ondry Vitáska, jehož aukce skončila ve 20:15 (po novém příhozu mohl dosavadní vedoucí kupující vždy během pěti minut zareagovat a znovu přihodit). Jeho cena se zastavila na 5 500 Kč.

Skvělou zprávou je, že zájem byl o všech 31 dresů, včetně trikotů bez jmenovky. Majitele našly i trikoty benjamínků Adama Najmana, Jana Štibingra nebo Jakuba Žůrka.

Celý výtěžek z prodeje dresů poputuje na konto mládežnické Tělovýchovné jednoty Bílí Tygři Liberec.

Všem fanouškům děkujeme za účast a vítězům dražby gratulujeme. O možnostech převzetí či zaslání dresů budou dražitelé informováni prostřednictvím e-mailu začátkem následujícího týdne.

Zdroj: HC Bílí Tygři

Lukáš Jirka
ŠÉFREDAKTOR lukas.jirka@jvpress.cz 737 310 273
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář