Auto-Moto Doprava Dopravní podnik Krimi Městská policie Policie Praha Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

Cestující zezadu napadal nožem revizora v tramvaji a posléze utekl! Útočníka bleskově dopadli policisté na Vinohradské ulici

PRAHA – Policisté zadrželi útočníka, který nedlouho před tím napadl nožem revizora v tramvaji a způsobil mu zranění. Případem se zabývají pražští kriminalisté. 

Pražští kriminalisté pracují na objasnění případu, který se stal včera po osmnácté hodině v tramvaji č.16 směřující do zastávky Želivského. Z dosud nezjištěných příčin tam v průběhu jízdy napadl jeden z cestujících revizora nožem a způsobil mu zranění v horní části těla.

Zarážející na celém případu je fakt, že zaměstnanec dopravního podniku muže nijak nekontaktoval, a prošel kolem něj bez povšimnutí. Ten ho pak zezadu nečekaně napadl nožem. Poté, co souprava zastavila na zastávce, podezřelý vystoupil a utekl. Celá událost se odehrála před zraky několika cestujících, jeden z nich pak zasahujícím policistům popsal podezřelého a směr útěku.

Během několika okamžiků byl na Vinohradské ulici hlídkou zadržen i s nožem. Zraněného si do své péče převzali záchranáři a odvezli ho do nemocnice.

Právní kvalifikace skutku zatím stanovena nebyla.

Autor: por. Mgr. Jan Rybanský 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář