HZS Krimi Městská policie Policie Praha Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUALIZUJEME: U rozsáhlého ranního požáru haly na výstavišti v Letňanech zasahovalo 14 jednotek hasičů! Škoda přesahuje 150 milionů korun

PRAHA – Dnes ve 4:25 hodin vyjely jednotky pražských hasičů do areálu výstaviště v pražských Letňanech k požáru haly, kde probíhala výstava outdoorového vybavení.

Po příjezdu bylo zřejmé, že byla plameny hala zasazena v plném rozsahu v délce asi 150 metrů. Na místě byl vyhlášen 3. stupeň poplachu s ohledem na přítomnost 14 jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů.

Během zásahu se část haly zřítila, vedlejší haly se však podařilo před plameny ochránit. V 5:40 hodin byl požár pod kontrolou. Chemici pražských hasičů nenaměřili v obytných částech Letňan nebezpečné koncentrace škodlivin v ovzduší.

FOTOGALERIE…

Při požáru se nikdo nezranil, hasičský vyšetřovatel odhadl předběžně škodu na 150 milionů korun. Příčina požáru se vyšetřuje.

Na místě v 6:30 hodin zůstává část hasičských jednotek. Dohašují skrytá ohniska.

Zdroj: HZS Praha

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář