HZS Krimi Pardubický Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

OBRAZEM: Zahradní sklad v chatové oblasti v Chocni na Pardubicku byl celý v plamenech, na místo spěchaly čtyři jednotky požární ochrany

PARDUBICKO – Čtyři jednotky hasičů (profesionální z Vysokého Mýta spolu s dobrovolnými Vysoké Mýto, Choceň a Brandýs nad Orlicí) zasahovaly v Chocni v pondělí pár minut před půlnocí u požáru zděného objektu pro dům a zahradu o velikosti 4 x 4 m.

Zahradní sklad byl již celý v plamenech. Hasiči nasadili několik vodních proudů a provedli průzkum, jestli se v objektu někdo nenachází. Naštěstí uvnitř nebyly žádné osoby ani zvířata.

FOTOGALERIE…

Po likvidaci požáru hasiči pomocí přetlakové ventilace odvětrali objekt a zkontrolovali termokamerou. Zahradní nářadí a vybavení bylo plameny zničeno.
Dle vyšetřovatele hasičů je škoda, kterou oheň napáchal, předběžně stanovena na částku 9 tisíc korun. Hasičům se podařilo uchránit majetek v hodnotě asi 20 tisíc korun.

Příčina vzniku požáru je v šetření.

Zdroj: HZS Pardubického kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář