Finance Kultura Politika Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

NAPSALI JSTE NÁM: BENEFICE PRO STEBNO vynesla sto tisíc korun, deset tisíc předala poslankyně Hana Aulická Jírovcová

STEBNO – Přes sto tisíc korun vynesla kulturně-charitativní Benefice pro Stebno na Podbořansku, která se uskutečnila přímo na návsi, kterou poničila 24. června přírodní katastrofa. Celou benefičně-kulturní akci moderovala zpěvačka Klára Kolomazníková.

Včera se v obci Stebno na Podbořansku uskutečnila Benefice pro Stebno. Pořadatel celé akce Petr Ulke připravil jak pro děti, ale i pro dospělé bohatý kulturní program – moderátorkou celého odpoledne byla Klára Kolomazníková – ex-členka skupiny Holki. Na pódiu nechyběl ani Bořek Slezáček, Jitka Asterová a Petra Peterová – mnuzikálové písničky Mamma Mia. František Barák a Full time – Deepka a také Milan Peroutka se skupinou Perutě a další.

FOTOGALERIE…

Protože poslankyně za Ústecký kraj H. A. Jírovcová má k tomuto regionu velice blízko, rozhodla se také Stebnu pomoci a to společně se svými kolegy, kamarády a přáteli.

„Jsem potěšena, že se sešlo 10 000 korun a že jsem mohla touto částkou obci Stebno pomoci. Možná ne to někomu může zdát málo, ale musíme si uvědomit, že více než rok někteří nechodili do práce, nevydělávali, nepodnikali a myslím, že každá koruna se počítá,“ prozradila poslankyně za Ústecký kraj Hana Aulická Jírovcová.

Nakonec bylo na benefiční akci vybráno celkem 101 000 korun.

Autor: Vlasta Vébr
TVoje pauza

Napsat komentář