Jihomoravský Krimi LZS Městská policie Pátrání Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

VIDEO KRIMI: Pobodání ženy v centru Brna policisté vyšetřují jako pokus o vraždu! Hledají pachatele i důležitého svědka

BRNO – Jako pokus o vraždu vyšetřují policisté případ pobodání mladé ženy v centru Brna. Kriminalisté nyní zveřejnili i videozáznam bezpečnostní kamery, která zachytila úterní incident a zejména svědka, který se v osudnou dobu pohyboval kolem útoku.

Celý případ tak převzali jihomoravští kriminalisté jako podezření ze zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu. Nadále policisté zjišťují totožnost muže zachyceném na videozáznamu krátce po činu. Informace k jeho totožnosti i další svědectví přijmou policisté na lince 158.

Přiloženy fotografie svědka, který se měl v kritickou dobu pohybovat poblíž místa činu. Kriminalistům by mohl poskytnout cenné svědectví. Informace k jeho totožnosti přijmou policisté na lince 158.

FOTOGALERIE…

Brněnští policisté ve spolupráci se strážníky pátrají po neznámém útočníkovi, který měl zatím bez zjištěného důvodu zaútočit na mladou ženu. Atak se odehrál na lávce spojující park Koliště s areálem IBC. Kriminalisté uvítají případná svědectví řidičů jedoucích krátce před 15. hodinou po ulici Koliště či záznamy z palubních kamer jejich vozidel, které mohly zachytit událost. Poznatky přijmeme na lince 158.

Děkujeme za spolupráci.

Autor: mjr. Pavel Šváb

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář