Karlovarský Krimi Městská policie Pátrání Policie Pomáháme Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

DÍTĚ V OHROŽENÍ: Policisté pátrají po čtrnáctileté dívce, která v pátek odešla z dětského hřiště v Karlových Varech

KARLOVARSKO – Dítě v ohrožení! Policisté pátrají po čtrnáctileté dívce, která v pátek odešla z dětského hřiště v Karlových Varech. Od té doby je slečna nezvěstná!

Policisté v Karlovarském kraji pátrají po pohřešované 14leté dívce z Kadaně, která je přibližně 160 cm vysoké střední postavy a má tmavé hnědo-černé rovné vlasy po ramena.

Další informace k pohřešované dívce naleznete zde (v případě, že tento odkaz již není aktivní, byla osoba nalezena).

Pohřešovaná dívka byla v pondělí 18. října letošního roku převezena z Chebu do organizace SOS Sluníčko Karlovy Vary – Dvory. V pátek 22. října odešla společně s několika dalšími dětmi na dětské hřiště nacházející se u panelových domů v ulici Svatošská. Po chvíli začala z hřiště odcházet, proto se za ní vydala pečovatelka organizace. Ta jí ovšem následně ztratila z dohledu.

Pohřešovaná dívka měla na sobě v době odchodu z dětského hřiště černou koženkovou bundu do pasu, melírované elastické tepláky šedo-bílé barvy a na nohou měla černo-bílé sportovní boty. V uších měla mít výrazné kruhové náušnice.

V pokoji pohřešované dívky byl v neděli 24. října nalezen dopis, ve kterém psala o svých problémech a možném sebepoškození. Z tohoto důvodu je dívka v ohrožení života.

Pohřešovaná dívka neužívá žádné léky.

V případě jakýchkoliv informací k této pohřešované osobě volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Autor: nprap. Jakub Kopřiva

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz