Jihočeský Krimi Mateřská škola Policie Pomáháme Školní okénko Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Agresivní rodič neudržel své emoce na uzdě! Kriminalisté vyšetřují výhružný telefonát do školky ve Strakonicích

STRAKONICE – Poslední roky jsou v souvislosti s covidovou situací pro mnohé náročné. S tím souvisí i chování, které se pod vlivem tlaku a únavy mění, a to bohužel k horšímu. Ne všichni jedinci mají nad svým chováním kontrolu, což potvrzuje dnešní případ, kdy muž neudržel své emoce na uzdě.

Do jedné mateřské školy ve Strakonicích zavolal agresivní muž – rodič, který se rozčiloval ohledně aktuální situace spojené s covidovými opatřeními, kdy svůj telefonát ukončil výhružkou, že do školy vlítne a všechny vystřílí. Výhružný telefonát vzbudil obavu učitelek, které hovor slyšely. V době, kdy agresivita u lidí stoupá, je na místě se podobnými telefonáty včas zabývat.

Policisté vyslechli všechny zúčastněné strany a případ zadokumentovali. I přesto, že agresivní otec prý nemyslel svá slova vážně, bylo jeho chování vůči vedení školy za hranicí nejen slušného chování, ale i za hranou zákona. Případem se nadále zabývají strakoničtí policisté.

Autor: por. Mgr. Jaromíra Nováková

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz