Auto-Moto Doprava HZS Krimi Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů ZZS

OBRAZEM: Při střetu dvou osobních aut na Zlínsku se zranili oba řidiči! Přivolaní hasiči je museli z havarovaných aut vystřihávat

ZLÍNSKO – Dva zraněné řidiče si vyžádala hrozivě vypadající dopravní nehoda, ke které včera odpoledne vyjížděly profesionální jednotky hasičů ze stanic Holešov a Zlín.

Na rovném úseku nedaleko Horního Lapače ve směru od Fryštáku se střetly dva osobní automobily a oba řidiči zůstali po nárazu se zraněním uvnitř vraků. Jednoho hasiči vytáhli ihned po příjezdu, druhého bylo nutné postupně vyprostit pomocí speciálního hydraulického zařízení.

FOTOGALERIE…

Oběma byla okamžitě poskytnuta první předlékařská pomoc a následně byli předáni do péče zdravotnické záchranné služby a odvezeni do nemocnice. Po dobu řešení následků nehody byla komunikace úplně uzavřena.

Krátce po šesté hodině večer byl zprovozněn jeden jízdní pruh, a po další hodině byla komunikace uklizena a místo bylo předáno policii. Okolnosti nehody vyšetřují i nadále dopravní policisté.

Zdroj: HZS Zlínského kraje
(PŘ)

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz