Finance Kultura kulturní akce Pomáháme společenská akce Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

VIDEOREPORTÁŽ: Charitativní turnaj Lokomotif Cup v Ústí nad Labem i letos trhal rekordy a pomáhal handicapovaným dětem

ÚSTÍ NAD LABEM – Jubilejní 10.ročník charitativního turnaje Lokomotif Cup 2022 se opět vydařil. Pro handicapované děti organizátoři akce včera vybrali celkem 157 050 korun. Také letos se tak podařilo překročit magickou stotisícovou hranici a charitativní turnaj byl opět více než  úspěšný.

„Výtěžek letošní charitativní akce byl nad očekáváním a podle našich představ charitativní turnaj lámal rekordy,“ dodává s radostí organizátor akce Pavel Přibyl s tím, že letos to bylo již zmíněných 157 050 korun.

A jak to v sobotu na charitativním turnaji vypadalo? A jaká byla v tělocvičně atmosféra? O tom je už naše následující videoreprotáž…

VIDEOREPROTÁŽ Z CHARITATIVNÍ AKCE…

Videoreportáž připravil Honza Vraný / JV press.cz

Ani letos nechyběla tradiční plyšákománie, kdy hráči a návštěvníci o přestávce z ochozu tělocvičny házeli na palubovku stovky plyšáků. Letos jich organizátoři nakonec napočítali přes 600. Vedle finančního výtěžku tak handicapované děti opět získají na Vánoce i překrásné plyšáčky.

Veškerý výtěžek 10. ročníku charitativního turnaje bude i tentokrát věnován Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením, sídlící při Speciální škole, Mateřské škole a Praktické škole Pod Parkem 2788, Ústí nad Labem. 

FOTOGALERIE…

Za posledních devět ročníků turnaje organizátoři charitativního turnaje vybrali celkem již rekordních 527 000 korun.

 

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz