Kultura Pomáháme společenská akce Technika Ústecký YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEOREPORTÁŽ: Jubilejní desátý ročník veletrhu Svatba nanečisto do mosteckého hotelu Cascade se opravdu vydařil…

MOST – Letošní jubilejní 10. ročník veletrhu Svatba nanečisto se uskutečnil v hotelu Cascade v Mostě. I tentokrát tradiční Svatbu nanečisto uspořádala Petra Vyoralová a její Svatební salon Delta…

Na nedělním veletrhu se návštěvníkům představily na tři desítky vystavovatelů, kteří novomanželům mohli pomoci s přípravou na jejich velký den D. Ani tentokrát nechyběli vizážisté, svatební fotografové, svatební koordinátoři nebo cukráři.

Do zrekonstruovaného společenského hotelového sálu Cascade přijela i modelka a finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková, která se Svatebním salonem Delta a Petrou Vyoralovou dlouhodobě spolupracuje. Na společensko-kulturní akci nechyběl ani mostecký primátor Ing. Marek Hrvol.

A v jakém duchu se svatební veletrh v Mostě letos nesl? O tom je již naše následující videoreportáž…

Videosestřih připravil: Honza Vraný / JV press.cz 

V hotelu Cascade Most na návštěvníky veletrhu čekaly nejen dvě přehlídky svatebních šatů z kolekce pro rok 2023, ale také speciální svatební seminář, na kterém se zájemci dozvěděli vše potřebné k přípravě svatby.

„Popovídat si o svatebních přípravách s těmi nejlepšími ve svém oboru si tak v rámci semináře mohli zájemci přímo ve společenském sále hotelu,“ dodala Petra Vyoralová.

Redakce Agentury JV press.cz byla i letos jedním z hrdých mediálních partnerů veletrhu Svatba nanečisto v Mostě…

Autor: Honza Vraný
Foto: ReNi creative

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz