Krimi Liberecký Městská policie Pátrání Policie Školní okénko Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Základní škola Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Policisté pátrají po pohřešované dvanáctileté dívce z České Lípy


ČESKOLIPSKO – Českolipští policisté pátrají po pohřešované 12leté dívce z České Lípy, která včera odpoledne odešla z místa bydliště a dosud o sobě nedala nikomu žádné informace a mobilní telefon u sebe nemá.

Jedná se o její opakovaný svévolný odchod z domova. Do současné doby v rámci všech provedených prověrek policisté nezjistili informace, které by vedly k jejímu vypátrání.

Pohřešovaná dívka odešla ze svého bydliště v České Lípě dne 17.3.2023 okolo 14:20 hodin. Je vysoká 160 cm, má krátké hnědé vlasy česané na patku vlevo. Na sobě při odchodu měla černé legíny, černou chlupatou bundu s kapucí a černé plátěné boty s bílou podrážkou. S sebou by měla mít černou školní tašku. Jedná se o její opakovaný svévolný odchod z domova. Českolipští policisté po pohřešované dívce intenzivně pátrají.

Do současné doby v rámci všech provedených prověrek nezjistili informace, které by vedly k jejímu vypátrání. „Z tohoto důvodu nyní žádáme veřejnost. Pokud máte poznatky k pobytu či výskytu pohřešované dívky, sdělte je policistům na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158.

Více informaci k pohřešované dívce naleznete v databázi pátrání po osobách ZDE:

Zdroj: Policie ČR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz