HZS Jihočeský Krimi Městská policie Pátrání Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

TRAGÉDIE: Pod jezem v blízkosti letní plovárny v Hluboké nad Vltavou bylo nalezeno tělo utonulého muže, po kterém bylo vyhlášeno pátrání! Patrně spáchal sebevraždu


HLUBOKÁ NAD VLTAVOU – Policisté z Hluboké nad Vltavou vyjížděli k řece Vltavě, kde pod jezem v blízkosti letní plovárny v Hluboké nad Vltavou bylo nalezeno tělo utonulého muže, po kterém bylo vyhlášeno pátrání.

Na místo byla vyslána hlídka místních policistů, kteří s oznamovatelem zajistili místo nálezu na levém břehu zvýšené hladiny řeky Vltavy a přivolali potápěče ze zásahové jednotky Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje. Zároveň se na místo dostavili příslušníci Sboru dobrovolných hasičů z Hluboké nad Vltavou.

Po vyproštění těla z řeky strážci pořádku s kriminalistickým technikem prohlédli tělo utonulého muže a díky nalezeným dokladům zjistili jeho totožnost. Lustrací v evidencích také prokázali, že se jedná o osobu, po které bylo vyhlášeno pátrání.

Dle zjištěných indiciích lze konstatovat, že muž pravděpodobně spáchal sebevraždu, ale kriminalisté pro přesné stanovení příčiny úmrtí nařídili zdravotní pitvu.

Autor: por. Bc. Milan Bajcura

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz